MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 9512553
nr 951 2553
Matsalsskåp
Gustaviansk stil, längd: 122 cm, djup: 49 cm, höjd: 172 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:22:22
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Den Gustavianska stilen